У Держгеонадрах відбулося друге засідання аукціонного комітету з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами

03 Жовтня 2018

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”14412″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]У Держгеонадрах відбулося друге засідання аукціонного комітету з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами.

«Це засідання аукціонного комітету з продажу спецдозволів на нафтогазоносні ділянки надр. Сьогодні ми розглянули організаційні питання роботи аукціонного комітету, які дозволять забезпечити чітку роботу комітету щодо проведення прозорих торгів для надрокористувачів», – в.о. голови аукціонного комітету Григораш Андрій.

Під час засідання члени аукціонного комітету розглядали матеріали претендентів, які виявили бажання взяти участь в нафтогазовому аукціоні.

В серпні, Держгеонадра оприлюднили інформацію про учасників нафтогазових аукціонів в 2018 році:

Нагадаємо, 12 червня, Державна служба геології та надр України оголосила про проведення другого аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами. Аукціон відбудеться 25 жовтня 2018 року. Після офіційної публікації оголошення в газеті «Урядовий кур’єр» та оприлюднення інформації на офіційному сайті Служби, потенційні надрокористувачі мали 75 днів на подання заявок – до 27  серпня 2018 року.

Довідка.

 Згідно з пунктом 10 Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 594, в Держгеонадрах систематично відбуваються засідання аукціонного комітету з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту