У Держгеонадрах запустили data-room геологічних даних

02 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Сьогодні розпочала роботу data-room по трьох нафтогазових ділянках — Грунівській, Охтирській та Ічнянській[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20152″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Державна служба геології та надр запустила data-room геологічної інформації. Відтепер ознайомитися з усіма матеріалами по Охтирській, Грунівській та Ічнянській ділянках, конкурс по яким відбудеться у лютому 2020 року, можна у ДНВП «Геоінформ України». У спеціально відведеному приміщенні, за адресою м.Київ, вул.Антона Цедіка, 16, кімната 204, зібрали усі матеріали, — результати геофізичних досліджень, геологічні звіти, дані про структури, протоколи ДКЗ, — необхідні для того, щоб інвестор міг прийняти рішення про участь у конкурсі.

«Ми зробили перший, надзвичайно важливий крок назустріч інвесторам, — каже керівник Служби Роман Опімах. — В одному місці ми зібрали величезні масиви інформації, яка раніше була розкидана по всій країні, і максимально полегшили доступ до неї».

Інформація представлена у фізичному та електронному форматах. Надрокористувачеві достатньо залишити онлайн-заявку за посиланням: https://www.geo.gov.ua/data-room/. Запит буде оброблено протягом доби і користувачеві надійде офіційна відповідь з інформацією про дату можливого візиту.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20153″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Згодом ми плануємо створити таку data-room, яка міститиме усі геологічні дані, наявні у підприємств та установ, що знаходяться у сфері управління ДСГН, та повністю оцифрувати масиви даних, — поділився планами Роман Опімах. — Держгеонадра повинна стати сервісним органом, який надає якісні послуги і максимально сприяє залученню інвестицій у галузь видобування. Для цього необхідно зацікавити іноземні компанії, показати їм, що ми чесна та відкрита установа. Ми прагнемо стати надійним партнером для наших інвесторів».

Нагадаємо, заявки на участь у конкурсі за Угодою про розподіл продукції по Охтирській, Ічнянській та Грунівській ділянках приймаються до 4 лютого 2020 року.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту