У Кабміні провели селекторну нараду по залученню інвестицій у регіони

30 Січня 2020

Голова Держгеонадр презентував головам ОДА Інвестиційний атлас надрокористувача та розказав про його можливості

Сьогодні відбулася селекторна нарада під головування Прем‘єр-Міністра України Олексія Гончарука, за участі міністрів, голови Державної служби геології та надр Романа Опімаха та голів обласних адміністрацій.

Учасники обговорили подальшу співпрацю щодо залучення інвестицій у розробку надр у регіонах, у тому числі щодо видобутку бурштину.

За результатами зустрічі домовились про розміщення інвестиційного атласу надрокористувача на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування; проведення роз’яснювальної роботи щодо номінування ділянок надр на аукціони за участю Держгеонадр. Також очікується, що органи місцевого самоврядування забезпечать надання інвестиційних пропозицій, яким може бути доповнений Атлас надрокористувача.

«Ми вдячні колегам в Уряді, у регіонах за підтримку і спільну командну роботу. Інвестиційний атлас надрокористувача — проект, який може стати поштовхом до залучення середнього капіталу у розвиток видобувної галузі, у Атласі ми пропонуємо для інвестування проекти, які не потребують надвеликих вкладень, але розвиток яких може змінити цілком економічну ситуацію у регіоні: буде розвиватись виробництво, створюватимуться робочі місця, зростатиме рівень життя населення у областях», — наголосив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Також у ході дискусії обговорили графік проведення аукціонів Держгеонадр у 2020 році. Нагадаємо, найближчі аукціони планують провести у лютому 2020 року: по металічних корисних копалинах, неметалічних та по категорії підземні води.

Перейти до вмісту