У вересні поточного року до Держгеонадр схвалено 25 протоколів ДКЗ

03 Жовтня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

В Державній службі геології та надр України у вересні 2018 року проведено 2 засідання Робочої групи з розгляду протоколів Державної комісії по запасах корисних копалин (далі – ДКЗ, на яких розглянуто та схвалено схвалено 25 протоколів ДКЗ:

  • 16 протоколів відправлено до ДКЗ на доопрацювання (з них 1 з грифом «для службового користування).
  • 1 протокол – залишено без розгляду. Не належить до компетенції Робочої групи.

 «Станом на 27.09.2018 року в Держгеонадрах на розгляді знаходяться 46 протоколів ДКЗ та 7 протоколів – з грифом «для службового користування». В вересні 2018 року до Держгеонадр на розгляд та уведення в дію було надіслано 25 протоколів ДКЗ», – повідомив т.в.о. директора Департаменту Геології Сергій Сліпко.

Найближчим часом заплановано проведення чергового засідання Робочої групи Держгеонадр з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин.

[/vc_column_text][us_single_image image=”14380″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Довідково:

Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ України) – проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення. Головними завданнями ДКЗ України є встановлення кондицій на мінеральну сировину для обчислення запасів корисних копалин у надрах та прийняття рішень щодо кількості, якості та ступеня вивченості запасів розвіданих родовищ корисних копалин і стану підготовленості їх до промислового освоєння.

Протокол ДКЗ України – висновки державної експертизи та оцінка запасів корисних копалин. Державна експертиза може завершуватися:

  1. апробацією запасів корисних копалин попередньо розвіданих родовищ, підготовлених до проведення розвідувальних робіт;
  2. затвердженням запасів корисних копалин розвіданих родовищ, призначених для проектування й будівництва нових, продовження терміну роботи діючих гірничодобувних і переробних підприємств.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту