Україна оголосила 12 конкурсів на розробку вуглеводневих родовищ за УРП на 50 років

09 Січня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Україна оголосила 12 конкурсів на укладення угод про розподіл продукції (УРП) на розроблення вуглеводневих родовищ.

Відповідні постанови Кабінету Міністрів від 18 грудня 2018 року опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр” 5 січня 2019 року.

На конкурси виставлено 12 ділянок: Грунівську, Варвинську, Русанівську, Охтирську, Бузівську, Зінківську, Іванівську, Ічнянську, Балаклійську, Софіївську, Берестянську та Угнівську.
Родовища розташовані в Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Чернігівській, Сумській і Харківській областях.

Термін дії УРП – 50 років. Заявки на участь у конкурсах приймають протягом трьох місяців від дати публікації оголошення про їх проведення. Передбачається, що частка держави в прибутковій продукції має становити не менше ніж 11% її загального обсягу, максимальна частка інвестора – 70% загального обсягу виробництва (до повного відшкодування витрат інвестора).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

На першому етапі геологорозвідувальних робіт (протягом п’яти років) мінімальний обсяг інвестицій за Варвинською, Ічнянською, Софіївською ділянками становить 1 млрд грн, Грунівською – не менше ніж 0,85 млрд грн, Русанівською, Іванівською, Балаклійською – не менше ніж 0,8 млрд грн, Охтирською, Бузівською, Угнівською – не менше ніж 0,6 млрд грн, Зінківською – не менше ніж 0,5 млрд грн, Берестянською – 0,45 млрд грн.

Стосовно перших десяти ділянок ініціатива щодо проведення конкурсів належить Американсько-українській діловій раді (USUBC) та інвестиційній компанії SigmaBleyzer, щодо інших – українському ТОВ “Навігатор Компект”.
Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання УРП на засіданні 16 серпня 2018 року затвердила проекти постанов щодо проведення 12 конкурсів на вуглеводневі УРП.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13065″ align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”12978″ align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Компанія SigmaBleyzer базується в Г’юстоні (Техас, США), понад 25 років оперує приватними інвестиціями в Україні. Від моменту створення здійснила більше ніж 100 інвестицій у широкий спектр секторів, зокрема енергетику, кабельне телебачення, харчові продукти та напої, сільське господарство, роздрібну торгівлю.Нині, згідно з інформацією на сайті, SigmaBleyzer управляє активами вартістю близько $1 млрд через шість інвестструктур.

Наприкінці червня 2018 року Державна служба геології та надр України повідомила про готовність SigmaBleyzer вкласти у видобуток вуглеводнів в Україні $100 млн у рамках угод про розподіл продукції.

У середині вересня 2018 року SigmaBleyzer оголосила про створення нового International Fund for Ukrainian Energy LP (IFUEL, Міжнародний фонд української енергетики) на суму $250 млн, який зосередить увагу на інвестиціях в енергетичний сектор України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту