Україна подвоїла кількість ділянок виділених для видобутку нафти, газу та інших ресурсів

23 Травня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України протягом 2018 та початку 2019р дала можливість інвесторам придбати дозволи розвідку та видобуток нафти, газу та інших копалин на площі 30 тис кв км.

[/vc_column_text][us_single_image image=”17537″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Про це заявив голова Держгеонадр Олег Кирилюк, на міжнародній конференції щодо видобутку нафти та газу Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019) у Львові.

«Що таке 30 тис кв км – виділених ділянок? Це приблизно стільки скільки було в користуванні. За рік площі ділянок для видобутку подвоїлися», – зазначив Кирилюк.

Підготовано 26 тис км кв для угод про розподіл продукції (13 ділянок). «Нафтовидобувна галузь зробила величезний крок вперед», – відзначив він.

За його словами ділянки охоплюють практично всю територію України. «Як на заході так і на сході, а також шельф Чорного моря», – відзначив Кирилюк.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15405″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Конференцію організувала Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту