Україна – це Європа, українці – це європейці!

09 Травня 2023

Сьогодні вперше Україна відзначає День Європи разом з європейським світом, як країна-кандидата на членство в ЄС. Статус кандидата на вступ до Євросоюзу – вагомий політичний та економічний чинник розвитку нашої держави, позитивний сигнал для закордонних інвесторів, що Україна рухається правильним шляхом. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями.

Відзначаючи День Європи 9 травня (разом з іншими європейськими країнами), ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проект, як рушія розвитку та миру на континенті.

Попри війну, Україна дедалі глибше інтегрується в європейський простір в усіх сферах. Ми адаптуємо своє законодавство до європейського, аби стати повноправним членом європейського ринку, формуємо підґрунтя до вступу України в альянс.

Український народ довів свою приналежність до великої європейської родини. Загальноєвропейське опитування показало, що більшість респондентів розглядають вторгнення в Україну як напад на Європу в цілому. Європейці вірять, що війна закінчиться на користь України.

Український народ бореться за своє політичне і територіальне виживання. Всі зусилля нині спрямовані на припинення російської агресивної війни. Ми показуємо світові стійкість, мужність, національне єднання в боротьбі. Наші захисники та захисниці стримують і перемагають ворога. Завдяки згуртованості, стійкості, звитязі ми досягаємо значних результатів, наближаємо перемогу і, врешті-решт, здолаємо ворога!

Україна стане сильною, незалежною та економічно успішною європейською країною!

Зі святом, дорогі українці, з Днем Європи!
Слава Україні!

Голова Державної служби геології та надр України 
Роман Опімах

Перейти до вмісту