УкрДГРІ підписали Меморандум про спільну роботу з КНР

25 Грудня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

На запрошення китайських партнерів, Український державний геологорозвідувальний інститут (далі УкрДГРІ) з 17 по 21 грудня 2018 року провели ряд зустрічей з науковими державними і комерційними підприємствами Китайської народної республіки (далі КНР). На порядку денному – залучення інвестицій до проведених в УкрДГРІ дослідженням, створення спільних наукових лабораторії, обмін інформацією та фахівцями.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible”][vc_column_text]

17 грудня 2018 року в Тяньцзінській геологічній академії (м. Тяньцзінь, КНР) відбулися консультації щодо визначення перспективних і взаємовигідних для всіх сторін напрямків співпраці. В ході роботи взяли участь: директор УкрДГРІ Сергій Гошовський, директор Тяньцзінскої геологічної академії Шенген Жінга (Chenggui Jing), директор Тянцзінского інституту геотермальної енергетики Лін Лі, голова ради директорів компанії “Тяньцзінь Мін-хи Наука і Технології Кo. Лтд” Лін Хенгсі (Lin Hengxi). Почесним гостем на нараді був перший директор Тянцзінської геологічної академії Ванг (Wang) – випускник Дніпропетровського гірничого інституту, який захистив докторську дисертацію і першим з китайських випускників отримав звання професора.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_separator type=”invisible” size=”large”][vc_column_text]

У своєму виступі директор УкрДГРІ Гошовський Сергій відзначив:
«Наш інститут і Тяньцзінську геологічну академію пов’язують довгі роки спільної роботи. Починаючи з 70-х років ХХ століття, УкрДГРІ тісно співпрацював з КНР в напрямку наукового супроводу геологорозвідувальних робіт, збагачення залізних, золотоносних і фосфоровмісних руд, утилізації червоних шлаків, обміну досвідом, консультацій, трансферу технологій, чистої енергетики, екології тощо», – наголосив керівник УкрДГРІ.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”small”][vc_column_text]

Особливе місце в спільних дослідженнях з Тяньцзінською геологічною академією займав біологічний метод збагачення руди. Роботи мали великий успіх і проводилися фахівцями УкрДГРІ.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15496″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Під час зустрічі Сергій Гошовський ознайомив учасників наради з науковими розробками, які зараз веде УкрДГРІ. Особливий інтерес присутніх був виявлений до запропонованого в УкрДГРІ біологічного методу розробки аквальних родовищ газових гідратів. Дана технологія була розроблена у відділі інноваційних технологій УкрДГРІ та перші публікації на цю тему вже викликали чималий інтерес у науковому середовищі фахівців різних країн займаються питаннями газогідратів.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”small”][vc_column_text]

Підводячи підсумки наради, директор Тяньцзінської геологічної академії Шенген Жінга (Chenggui Jing) запевнив, що Тяньцзінська геологічна академія сьогодні, в продовження перерваних з різних причин спільних досліджень, і керівництво Академії готове до організації нової спільної лабораторії. За підсумками наради було підписано Меморандум про спільну роботу. Шенген Жінга крім цього оголосив, що ознайомив профільне міністерство Китаю про досягнуті угоди і тому, що всі учасники наради запрошуються на прийом до Міністерства науки і технологій КНР, який відбудеться 19 грудня 2018 року.

 

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”small”][vc_column_text]

З 18-21 грудня відбулись спільні консультації УкрДГРІ та компаній, які займаються проектами в області нетрадиційних енергетичних ресурсів і технологій їх розробки.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту