Укрнафті продовжили 14 ліцензій на видобуток нафти й газу

05 Листопада 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр продовжила 14 спецдозволів на користування надрами (видобуток нафти і газу) найбільшої нафтовидобувної компанії Укрнафта на 15-20 років.

Про це йдеться наказах відомства від 31 жовтня, передають Українські Новини.

[/vc_column_text][us_single_image image=”13862″ align=”center”][vc_column_text]

Держгеонадра продовжила такі спецдозволу на користування надрами:

  • на Монастирищенському (Чернігівська область) та Прокопенковському родовищі (Сумська область) – на 15 років;
  • на 16 років – на Вигода-Витвицькому родовищі (Івано-Франківська область) – на 16 років;
  • на Росільнянському, Луквинському, Довбушанських-Бистрицькому, Пасічнянському, Долинському, Струтинському, Спаському (всі Івано-Франківська область) родовищах, Турутінському, Миколаївському, Андріяшівському родовищах (всі Сумська область) і Орів-Улічнянському родовищі ( Львівська область) – на 20 років.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Укрнафта велика нафто- і газовидобувна компанія України, яка володіє 82 ліцензіями (спеціальними дозволами) на видобуток вуглеводнів.

50% + 1 акція Укрнафти належить Нафтогазу України, по 13,6% – компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited і 12,9% – Bordo Management Limited. 9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15151″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту