Уряд дозволив електронну торгівлю ліцензіями Держгеонадра

23 Жовтня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

22 жовтня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів”. Відтепер Державна служба геології та надр України виставлятиме на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами. Текст Документу доступний на Урядовому порталі.

“Погодитися з пропозицією Міністерства екології та природних ресурсів щодо реалізації з 24 жовтня 2018 р. до 1 грудня 2019 р. Державною службою геології та надр експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів (далі — експериментальний проект)”, — йдеться у документі.

[/vc_column_text][us_separator thick=”2″][us_single_image image=”14650″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][us_separator thick=”2″][vc_column_text]

Згідно з затвердженими умовами, вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюються виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вказаною постановою.

Експериментальний проект з проведення електронних торгів буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту