Уряд затвердив Олега Кирилюка на посаді Голови Держгеонадр

28 Березня 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

28 березня оприлюднено розпорядження прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про призначення головою Держгеонадр Олега Кирилюка. Про це йдеться в публікації на Урядовому порталі від 27 березня.

Нагадаємо, 12 березня чинний керівник служби Олег Кирилюк виграв конкурс на посаду голови Державної служби геології та надр України. Комісія з питань вищого корпусу держслужби за підсумками конкурсного відбору на посаду голови Державної служби геології та надр України визначила переможцем тимчасово виконуючого обов’язки глави служби Олега Кирилюка. Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

Відповідаючи на питання про майбутні плани на посаді голови Держгеонадр, О.Кирилюк зазначив, що планує запровадити електронну процедуру проходження заявок від надрокористувачів, що дозволить їм оперативно та прозоро відслідковувати свою пропозицію.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1553794197586{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

«В першу чергу, це відкриття надходження заяв. На мою думку, пакети документів мають заходити в електронному вигляді, реєструватися і надрокористувач повинен бачити всі етапи руху – від дати реєстрації в Держгеонадра і далі де вона знаходиться – в облраді, в Мінприроди, в райраді, в сільраді, включаючи погодження координат в Геоінформ», – сказав він.

В ході співбесіди Олег Кирилюк повідомив, що служба вже підготувала для проведення майбутніх аукціонів ряд нових нафтогазових ділянок.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14824″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1553794212749{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15405″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

«На сьогодні ми підготували для проведення аукціонів більше 30 нафтогазових ділянок та біля 30 ділянок з іншими корисними копалинами. Серед таких копалин є бурштин, кольорові метали, графіт – все те, що має величезний попит не лише в Україні, та і у всьому світі, це те, що відноситься до матеріалів критичної сировини», – сказав він, додавши, що в цьому році на аукціони буде виставлено більше 30 тис квадратних кілометрів надр для видобутку вуглеводнів. Нагадаємо, що Кирилюк останні півтора роки був тимчасовим виконуючим обов’язки Голови Держгеонадр.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_separator size=”small”][vc_column_text]

За останній рік система продажу ліцензій була переведена на платформу «Прозорро», відомство відкрило електронну карту Украіни з корисними копалинами, а іноземні компанії були допущені до видобутку вуглеводнів.

6 березня в Україні пройшли відразу 3 унікальні аукціони в електронній торговій системі ProZorro.Продажі. Вперше вони стосувалися прав на надрокористування: опублікувала лоти Державна служба геології та надр України (Держгеонадра).

Зростання вартості лотів склало близько 96 млн. від оголошеної вартості, це понад 3 рази – від 45 млн. грн до 141 млн. грн. За один із лотів велася особливо серйозна боротьба: переможець з-поміж 4-х учасників аукціону заплатив ціну, на 479% більшу від оголошеної вартості прав на користування ділянкою.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту