В Держегонадрах у березні поточного року розглянули та схвалили 37 протоколів ДКЗ

16 Квітня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6627″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

В Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання Робочої групи з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин (далі – ДКЗ).
У березні 2018 року Робоча група розглянула та схвалила 37 протоколів ДКЗ. Зокрема, 3 протоколи повернуто до ДКЗ на доопрацювання щодо надання додаткових пояснень та виправлення технічних помилок.
До кінця квітня Робоча група з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин планує провести декілька засідань, на яких розгляне близько 50 протоколів ДКЗ.

Довідково.
Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ України) 
– проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення. Головними завданнями ДКЗ України є встановлення кондицій на мінеральну сировину для обчислення запасів корисних копалин у надрах та прийняття рішень щодо кількості, якості та ступеня вивченості запасів розвіданих родовищ корисних копалин і стану підготовленості їх до промислового освоєння.
Протокол ДКЗ України  – висновки державної експертизи та оцінка запасів корисних копалин. Державна експертиза може завершуватися:
– апробацією запасів  корисних копалин попередньо розвіданих родовищ, підготовлених до проведення розвідувальних робіт;
– затвердженням запасів корисних копалин розвіданих родовищ, призначених для проектування й будівництва нових, продовження терміну роботи діючих гірничодобувних і переробних підприємств.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту