В Держегонадрах у червні поточного року розглянули та схвалили 71 протокол ДКЗ

16 Липня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”12857″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]В Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання Робочої групи з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин (далі – ДКЗ).
У червні 2018 року проведено три засідання Робочої групи на яких було розглянуто та схвалено 71 протокол Державної комісії України по запасах корисних копалин.
Також станом на 16.07.2018 проведено два засідання Робочої групи на яких проведено роботу з розгляду 23 протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин, з яких схвалено – 22 та потребує доопрацювання – 1 протокол.
Найближчим часом заплановано проведення чергового засідання Робочої групи Держгеонадр з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин
Довідково.
Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ України) – проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення. Головними завданнями ДКЗ України є встановлення кондицій на мінеральну сировину для обчислення запасів корисних копалин у надрах та прийняття рішень щодо кількості, якості та ступеня вивченості запасів розвіданих родовищ корисних копалин і стану підготовленості їх до промислового освоєння.
Протокол ДКЗ України – висновки державної експертизи та оцінка запасів корисних копалин. Державна експертиза може завершуватися:
– апробацією запасів корисних копалин попередньо розвіданих родовищ, підготовлених до проведення розвідувальних робіт;
– затвердженням запасів корисних копалин розвіданих родовищ, призначених для проектування й будівництва нових, продовження терміну роботи діючих гірничодобувних і переробних підприємств.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту