В Держгеонадрах обговорили фінансово – господарську діяльність підвідомчих підприємств

31 Травня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”11831″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

31 травня 2018 року відбулася виробнича нарада з керівниками державних підприємств (далі ДП), під головуванням очільника Держгеонадр Олега Кирилюка.

На нараді керівники ДП звітували про фінансово – господарську діяльність,  а також обговорили плани роботи на 2018 рік.

Чільна увага була приділена питанням стосовно отриманих результатів від діяльності підприємств за звітний період. Йшлося, зокрема, про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та інших обов’язкових платежів. Також  відзначили, що потрібно приділити більше уваги проблемним  питанням щодо збереження та обслуговування майна підприємств.

Зокрема, в рамках засідання виробничої наради в.о. керівника «Української геологічної компанії», яка входить в сферу правління Держгеонадр, Новіков В.В. презентував перші напрацювання щодо створення он-лайн платформи, де будуть зібрані  дані про майно, яким володіє підприємство (так званий облік майна буде вестися в електронному форматі).

Також, Олег Кирилюк дав доручення керівникам забезпечити архітектурну доступність для осіб з інвалідністю до адміністративних приміщень підприємств та інше.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту