В Краматорську обговорили прозорість видобувної галузі Донбасу

06 Вересня 2018

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”14007″ align=”center” lightbox=”1″][vc_column_text]

28 серпня у місті Краматорськ відбувся круглий стіл «Прозорість видобувної галузі Донбасу на шляху до міжнародних стандартів». У заході взяли участь представники місцевої влади, громадських організацій та підприємств Донецької області.

Під час заходу експерти ГО «Нова енергія» познайомили з історією та значенням Ініціативи прозорості видобувних галузей, методологією розрахунків та сферою охоплення Звітів ІПВГ, можливостями використання відкритих баз даних для отримання актуальної інформації про надрокористувачів, важливістю комунікації видобувних компаній з громадськістю для проведення оцінки впливу на довкілля.

«В Донецькій ОДА розроблена геоінформаційна система, яка включає в собі інформацію про всі копалини на території регіону, включаючи не тільки родовища, які використовуються, але й перспективні поклади. Після офіційного старту ця система буде у вільному доступі та відкритою для інвесторів та слугуватиме базою для обґрунтування регіональної стратегії розвитку видобувної галузі», – зазначила Тетяна Тараненко заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації.

Генеральний директор Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія» Микола Жикаляк під час свого виступу розповів про вплив держави на розвиток мінеральної сировинної бази та державне регулювання надрокористування.

В межах круглого столу також відбулась відкрита дискусія на тему: «Проблеми видобувної галузі та необхідні ресурси для їх вирішення. Позиція видобувних компаній».

[/vc_column_text][us_separator size=”small” thick=”2″ style=”dotted”][vc_column_text]

Захід відбувся в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір». Проект реалізується ГО «Нова Енергія» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту