В Лондоні керівник Держгеонадр Олег Кирилюк представив 7 нафтогазових ділянок для міжнародних компаній

29 Січня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Сьогодні, 29 січня в рамках Українського форуму з розвідки та видобутку природного газу, який проходить в Лондоні (Великобританія) керівник Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк пресдставив міжнародним видобувним копамніям 7 нафтогазових ділянок.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

«Сьогодні офіційно Держгеонадра оголошують ІІ раунд електронних нафтогазових аукціонів, які можна буде придбати через систему ProZorro. Це 7 ділянок, які розташовані в п’яти областях. Територія з покладами складає більше 2 тисяч кв км, а прогнозовані ресурси більше 2 млрд куб м газу. Початкова ціна 7 спеціальних дозволів майже $2 млн», – заявив Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Держгеонадра оголосила дані про такі ділянки:

  1. Добренська, Північно-Єфремівська – Харківська область,
  2. Кадобнянська – Івано-Франківська область,
  3. Дрогобицька – Львівська область,
  4. Калюжна-1 – Сумська область,
  5. Ополонівська -1 та Ополонівська-2 – Чернігівська область.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15568″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” columns_type=”small”][vc_column][us_separator size=”small”][vc_column_text]

Також Кирилюк додав, що загалом на 2019р Держгеонадра планує виставити 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів $50 млн та прогонозованими ресурсами, які складають 130 млрд куб м газу і площею в 5 000 кв км. Завдяки рішенням Уряду 6 грудня в Україні стартували перші електронні нафтогазові аукціони. На яких було виставлено 10 ділянок надр з ресурсною базою вуглеводнів в 90 млрд куб м. Нагадаємо, восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватись виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів «Прозоро.Продажі».

На заході були пристутні як українські, так й міжнародні видобувні компанії такі як: Shell, ExxonMobil, INA, Arawak,Erenco, MOL, Sand Hill, Trident Acquisitions. А також сервісні компанії Baker Hughes, Halliburton, Schlumberger, Viking International та SOCAR AQS.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту