В Україні відбувся перший в цьому році аукціон з продажу спецдозволів на користування надрами

09 Серпня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small” equal_height=”yes”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13639″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Сьогодні, 09 серпня, Державна служба геології та надр України провела перший в 2018 році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

На торги було виставлено 5 ділянок надр з підземними водами, габро, глиною, гранітами для геологічного вивчення у тому числі з подальшою дослідно-промисловою розробкою.

Держгеонадра провела перший в 2018 році аукціон з продажу спеціальних дозволів. П’ять лотів, за якими відбулись торги на ділянки з корисними копалинами такими як: питні підземні води (Водозабір, свердловина №7047-1 в Запорізькій області), мінеральні води (джерело «Білий камінь», Вінницька область), габро («Східне Буківське родовище», Житомирська область), глини (Черленівська ділянка, Чернівецька область), граніти (ділянка «Струмок», Житомирська область).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

«Перший аукціон в 2018 році відбувся. Загальна сума, яку впродовж 30 днів мають сплатити переможці аукціону до бюджету, складає майже 300 тисяч гривень. Після отримання бюджетом повної суми, переможці отримають дозвільні документи на користування надрами», – прокоментував результати аукціону голова аукціонного комітету Григораш Андрій.

Переможцями аукціону стали: ТОВ «Багаство добрих справ», ТОВ «Азовпродторг», ТОВ «Полісся-С», ПП «Черленівський цегляний завод», ТОВ «Ушомирграніт».

Нагадаємо, що це був третій аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, який відбувся за новими правилами. Замість 15 днів на підготовку відповідних документів, надрокористувачі мали 75 днів на підготовку документів та корекцію ймовірних помилок. Ці зміни були ініційовані Держгеонадрами у 2016 році.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту