В УкрДГРІ відбулася робоча зустріч у рамках проекту EUWI+

12 Червня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”12092″ size=”full” align=”center”][us_single_image image=”12093″ size=”full” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

В Українському державному геологорозвідувальному інституті відбулася робоча зустріч у рамках проекту  EUWI+ («Європейська водна ініціатива плюс») з визначення масивів підземних вод за участі представника Австрійського Агентства природних ресурсів Андреаса Шейдледера,  представників Держгеонадр України,  EUWI+, ДНВП «Геоінформ»  та  УкрДГРІ.

Андреас Шейдледер продемонстрував цілі та завдання проекту EUWI+, а також розповів про підходи Водної Рамкової Директиви до підземних вод ЄС.

Представники Держгеонадр України  доповіли про актуальну ситуацію з моніторингом підземних вод в Україні, поділилися досвідом проведення гідрогеологічних та еколого-геологічних робіт в Україні.

Було проведено технічний тренінг з визначення та виділення масивів підземних вод та обговорено план виконання робіт у подальшому.

Довідково: проект EUWI+ покликаний гармонізувати стандарти України з ЄС, а саме приведенню законодавства України у відповідність з політикою ЄС в галузі управління водними ресурсами, приділяючи значну увагу управлінню трансграничними річковими басейнами.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту