В «Укрнаукагеоцентр» зустрілися із представниками АТ «Укргазвидобування» Vermilion Ukraine Exploration B.V.

24 Січня 2020

Як повідомляють на сайті НАК «Надра України», сторони обговорили створення привабливих умов для інвесторів та якість підготовки об’єктів для інвестування

23 січня 2020 р. відбулася робоча зустріч фахівців підприємств ПрАТ «НАК «Надра України» і ДП «Укрнаукагеоцентр» з представниками компанії АТ «Укргазвидобування» Олегом Гоцинцем і Олегом Гаракевичем та Скотом Маклареном, який представляє Vermilion Ukraine Exploration B.V., дочірню компанію канадської нафтогазової компанії Vermilion Energy Inc. У ході розмови генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб зауважив, що материнські структури ДП «Укрнаукагеоцентр» — Держгеонадра та ПрАТ «НАК «Надра України», прагнуть створити привабливі умови для інвесторів та якісної підготовки об’єктів для інвестування, що підвищить ефективність розробки українських надр.

У матеріалі зазначають, що геологи компаній обговорили можливості та перспективи подальшої співпраці з іноземними колегами в контексті проведення геологорозвідувальних робіт в умовах високої розвіданості нафтогазовидобувних регіонів, практичної виснаженості діючих родовищ та дефіциту розвіданих об’єктів. Технічна служба «Укрнаукагеоцентр» також ознайомила колег з потужностями підприємства, лабораторіями з вивчення пластових флюїдів та дослідження флюїдів в пластових умовах, з керносховищем та лабораторним обладнанням для вивчення кернового матеріалу.

За підсумками візиту були сформульовані напрями укладання угод про детальний аналіз наявних геолого-геофізичних матеріалів та дослідження геологічної вивченості території, як першого кроку в проведенні запланованих геолого-розвідувальних робіт на Балаклійській та Іванівській нафтогазових ділянках надр.

Перейти до вмісту