У Держгеонадрах відзначили ветеранів та провідних фахівців галузі

01 Лютого 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_image_slider ids=”6428,6429,6430″ nav=”dots”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]В актовому залі Держгеонадр з нагоди 100-річчя Української геології вітання приймали ветерани та кращі працівники галузі. З вітальним словом до присутніх звернулися т.в.о. голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк, а також очільники та ветерани профільних підприємств. Зокрема, Олег Кирилюк зазначив:
–          Наш вибір життєвого шляху є свідомим та вольовим, тож і плоди нашої з вами праці вагомі та заслуговують на визнання на найвищому рівні. Адже впродовж століття ми офіційно, методично, цілеспрямовано, віддано та сумлінно збагачуємо український народ скарбами надр власної держави. Щиро бажаю вам здоров’я, довголіття, стабільності та віри у майбутнє.
Заслужені працівники галузі отримали пам’ятні нагороди «100 років. Державна геологічна служба України», а також Почесні грамоти та Подяки від т.в.о. Голови Держгеонадр. Президент ГО «Спілка геологів України» Павло Загороднюк також відзначив кращих спеціалістів медаллю «За заслуги».
Довідка.
Офіційна історія геологічної служби України розпочалася 1 лютого 1918 року. Державна служба геології та надр України утворена шляхом реорганізації Міністерства охорони навколишнього природного середовища України відповідно до Указу Президента України від 09 грудня 2010 року № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту