Відтепер стан розгляду заяви для отримання спецдозволу можна глянути он-лайн, – О. Кирилюк

27 Лютого 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

На офіційному веб-сайті Держгеонадр у розділі “Надрокористування”, надрокористувач зможе отримати повну інформацію про стан розгляду заяви.

В Україні запустили он-лайн систему розгляду заяв. Про це на засіданні Уряду заявив т.в.о Голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

Зокрема, О. Кирилюк зазначив, що заяви розміщені починаючи з січня 2019 року. А копії спецдозволів починаючи з 2016 року.

[/vc_column_text][us_separator thick=”2″][us_single_image image=”16306″ size=”full” align=”center”][us_separator thick=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

«Кожні 3 дні відбувається оновлення інформації про реєстрацію документів, кожні 10 днів ми оновлюємо стан розгляду. Надрокорстувач чи будь-яка зацікавлена особа абсолютно відкрито зможе переглянути по датам подані заяви, а також номер вхідного документу і від якого саме кореспондента», – повідомив очільник Служби.

Він також уточнив, що раніше такого не було.

Нагадаємо, що 6 березня в Україні стартують електронні аукціони з продажу 10 нафтогазових ділянок.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15568″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту