Висловлюємо щире співчуття

04 Жовтня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13960″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]На 67-му році пішов з життя професійний геолог, добра та чуйна людина – Блінов Петро Васильович.

Протягом багатьох років життя Петра Васильовича було нерозривно пов’язано з геологічною галуззю. Під його керівництвом та при безпосередній участі створена надійна сировинна база підземних питних, технічних та мінеральних вод України. Блінов П.В. сприяв проведенню активної роботи з удосконалення структури запасів та ресурсів підземних вод, методів еколого-геологічних досліджень прогнозування та моніторингу небезпечних геологічних процесів, брав активну участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із зсувами.

За вагомий особистий внесок у розвиток геологічної галузі Петру Васильовичу присвоєно звання “Заслужений працівник промисловості України”, „Почесний розвідник надр” та відзначено нагородами: Почесна Грамота Київського міського голови, нагрудний знак «Знак Пошани», відзнака МінЧАЕС, медаль  В.І. Лучицького.

Колектив Державної служби геології та надр України висловлює щире співчуття близьким, рідним та знайомим Блінова Петра Васильовича. Розділяємо біль втрати, сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у годину скорботи.

Ми завжди пам’ятатимемо Петра Васильовича, як доброго, мудрого та щиросердного колегу. Цінуватимемо його внесок у розвиток геологічної галузі.

Світла пам’ять.

З глибоким сумом

колектив Держгеонадр[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту