Висловлюємо щире співчуття

04 Вересня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13960″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]На 70-му році пішов з життя професійний геолог, принциповий керівник, добра та чуйна людина – Гурський Дмитро Сергійович.

Дмитро Сергійович понад 40 років життя присвятив розвитку геологічної галузі України. Працював в Державному комітеті України по геології і використанню надр, очолював Державну геологічну службу, працював заступником Міністра охорони навколишнього природного середовища.

За вагомий особистий внесок у розробку і впровадження науково обґрунтованих методів геологорозвідувальних робіт, відкриття і освоєння нових родовищ корисних копалин у 1996 році Гурський Д.С. нагороджений Почесною відзнакою Президента України, у 2003 році йому оголошено Подяку Прем’єр-міністра України, присвоєно звання “Заслужений працівник промисловості України” та відзначено багатьма іншими нагородами.

Дмитро Сергійович завжди користувався заслуженим авторитетом та повагою серед геологів України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Друзі та колеги пам’ятають його, як висококваліфікованого спеціаліста, принципового, ініціативного та цілеспрямованого керівника з високою працездатністю, глибокими науковими енциклопедичними знаннями і великим практичним досвідом роботи з геологічного вивчення та використання надр.

Колектив Держгеонадр глибоко сумує та висловлює щире співчуття рідним і близьким. Розділяємо біль втрати, сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у годину скорботи.

Ми завжди пам’ятатимемо Дмитра Сергійовича, як доброго, мудрого та щиросердного колегу. Цінуватимемо його внесок у розвиток геологічної галузі.

Ця працелюбна та інтелігентна людина назавжди залишиться в наших серцях. Світла пам’ять.

 

З глибоким сумом

колектив Держгеонадр[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту