Володимир Зеленський очікує надходження американських інвестицій в українське видобування

03 Лютого 2020

Про це він заявив за результатами переговорів із Держсекретарем США Майком Помпео.

Володимир Зеленський очікує на американські інвестиції у видобувну галузь України. Про це він сказав після переговорів з Державним секретарем США Майком Помпео, повідомляє president.gov.ua. «Очікуємо на участь американських компаній у конкурсах на розробку ділянок Чорномормького шельфу», — зазначив Президент. Також, за його словами, Україна прагне вибудувати ефективну співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією, зокрема у реалізації спільних кейсів у різних сферах.

Нагадаємо, залучення інвестицій у видобувну галузь є стратегічним пріоритетом у діяльності Державної служби геології та надр. Як неодноразово наголошував очільник Служби, політика прозорих та чесних правил взаємодії із бізнесом, а також лібералізація доступу до геологічної інформації та діджиталізація усіх процесів дозволить стати більш привабливими для потенційних інвесторів.

«Залучення інвестицій — це те завдання, яке поставив перед нами Прем‘єр-міністр, і яке ми цілковито поділяємо: залучення інвестицій сприятиме розвитку галузі, створенню робочих місць, покращенню рівня життя населення і, зрештою, зростання ВВП країни, — нагадав Роман Опімах. — Ми вже запустили Інвестиційний атлас надрокористувача, у якому запропонували конкретні об‘єкти для інвестування, на часі — конкурси по трьох ділянках УРП, аукціони по об‘єктах із атласу, також продовжуємо оновлювати нашу онлайн data-room».

Перейти до вмісту