Єдине вікно надрокористувача працюватиме п’ять днів на тиждень

23 Січня 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]У службі триває підготовка до запуску Єдиного вікна[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”21008″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]До кінця січня Держгеонадра запустять Єдине вікно надрокористувача, метою створення якого є попередня оцінка оформлення комплекту документів на отримання та продовження спецдозволів. У Службі розробили графік роботи сервісу: спеціалісти надаватимуть консультації щодня, з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00. Щоб скористатися безкоштовною послугою, надрокористувачеві необхідно попередньо зареєструватися на консультацію за електронною адресою оператора Єдиного вікна: [email protected].

«Єдине вікно у Державній службі геології та надр — проміжне, але, сподіваємося, ефективне рішення, покликане скоротити кількість відмов по заявах та пакетах документів, які надають надрокористувачі», — зазначив очільник Державної служби геології та надр Роман Опімах.

Він нагадав, що минулого року 65% заяв суб’єктів господарювання отримали відмови та були повернуті заявникам. «Понад 70% надрокористувачів отримали повторну відмову, найпоширеніша причина відмов — некоректно заповнені документи. Щоб подолати цю проблему ми забезпечимо постійну консультаційну підтримку наших спеціалістів, до яких попередньо можна буде звернутися і перевірити коректність підготовки заяв. Так ми скоротимо час на обробку заяв у Службі, а також збережемо час надрокористувачів, вказавши їм на помилки у заповненні та підготовці пакету документів», — пояснив Роман Опімах. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20720″ align=”center”][vc_column_text]Вже наступного тижня сервіс запрацює у тестовому режимі, а згодом відбудеться його офіційне відкриття.

Оскільки специфіка підготовки документів залежить від типу корисних копалин, на розпобку яких виданий спецдозвіл, графік консультацій за напрямками наступний:

понеділок – тверді корисні копалини,
вівторок – вуглеводні,
середа – торф, вугілля, програма робіт,
четвер – підземні води,
п’ятниця: з 10:00 до 13:00 тверді корисні копалини, з 14:00 до 17:00 вуглеводні.

Одна консультація триває 30 хвилин.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту