Єдине вікно надрокористувача продовжує працювати в умовах карантину

23 Березня 2021

Консультації надаються у телефонному режимі за попереднім записом через онлайн-календар

З метою відновлення довіри та налагодження ефективного діалогу із суб’єктами ринку Державна служба геології та надра України створила Єдине вікно надрокористувача. Спеціалісти Держгеонадр надають роз’яснення щодо питань надання спеціальних дозволів на користування надрами без проведення аукціону в межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, а також процедури продовження строку дії, переоформлення та внесення змін до дозволу, відповідно до вимог Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами.

Сервіс працює 5 днів на тиждень, консультації надаються за напрямами: металічні корисні копалини, неметалічні корисні копалини, вуглеводнева сировина, тверді горючі копалини, підземні води, а також внесення змін до Угоди / Програми робіт (усі види корисних копалин).

За понад рік роботи незважаючи на карантинні заходи надано понад 1000 консультацій надрокористувачам, зокрема вже близько 200 у 2021 році. Фахові роз’яснення посприяли скороченню удвічі кількості відмов заявникам під час подання документів.

«Ми працюємо над створенням прозорих і чітких механізмів взаємодії з надрокористувачами. Для цього запустили сервіс «Єдине вікно». Метою його роботи є зняття штучних бар’єрів на шляху розвитку малого та середнього бізнесу, забезпечення сприятливих умов для інвестування у видобувну галузь, а також повернення довіри до Служби», – інформує Роман Опімах.

Звертаємо вашу увагу, консультування в Єдиному вікні надрокористувача відбувається в телефонному режимі за попереднім записом. Для цього надрокористувачу потрібно зареєструватися в онлайн-календарі на веб-сайті Держгеонадр, обравши зручний день та час, внести дані про себе та зазначити зміст питання, щодо якого потрібні роз’яснення.

Графік роботи Єдиного вікна надрокористувача:

пн-чт: 10:00–17:00
пн – металічні корисні копалини, неметалічні корисні копалини
вт – вуглеводнева сировина
ср – тверді горючі корисні копалини; внесення змін до Угоди / Програми робіт (усі види корисних копалин)
чт – підземні води
пт: 10:00–13:00 – металічні корисні копалини, неметалічні корисні копалини, 14:00–16:00 – вуглеводнева сировина.

Перейти до вмісту