Єдине вікно працює на повну потужність

05 Березня 2020

Послугами нового сервісу Держгеонадр скористались більше п’ятдесяти надрокористувачів 

На початку лютого Державна служба геології та надр України запустила Єдине вікно надрокористувача — сервіс по наданню консультацій щодо комплектності та коректності підготовки документів на продовження та поновлення спецдозволів. Фахівці служби надають безкоштовні консультації щодня, з понеділка по п‘ятницю, за попереднім записом. За час роботи Єдиного вікна послугою вже скористалися 56 осіб. Спеціалісти Служби наголошують, що найчастіше надрокористувачі роблять помилки у заповненні документів, а також надають некоректні координати ділянок, що призводить до відмов у продовженні ліцензій на користування надрами. 

«Запуск Єдиного вікна дозволить скоротити кількість відмов, яка за результатами минулого року склала понад 65% від усіх поданих заяв. Ми сподіваємося, що сервіс прискорить процеси взаємодії із бізнесом», — зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах.  

Він також нагадав, що у Службі працюють над спрощеним та прозорим процесом взаємодії із надрокористувачами. Для цього розробляють електронний кабінет надрокористувача та формують підходи по створенню національного репозитарію геологічних даних. 

«Держгеонадра повинна стати сервісною установою, створити комфортні умови роботи для бізнесу і нівелювати будь-які прояви корупції. Ми формуємо політику прозорої та чесної взаємодії із надрокористувачами», — додав Роман Опімах. 

Перейти до вмісту