Єврокомісія проведе тренінги із застосування РК ООН

29 Травня 2024

Учасників вебінару навчать заповнювати форми для подачі заяви на визнання проєкту стратегічним, використовуючи підходи РК ООН

Відповідно до Закону ЄС про критичну сировину (CRMA) подавати заяви на участь у відборі для визначення проєктів стратегічними з видобутку, збагачення, переробки та заміщення сировинних матеріалів, а також інформувати про вакантні об’єкти з покладами критичних мінералів, звітувати про проміжні результати на різних етапах робіт у частині оцінки ресурсів потрібно використовуючи принципи Рамкової класифікації ресурсів Організації Об’єднаних Націй (РК ООН).

Застосування класифікації РК ООН демонструє узгоджений інформаційний формат для оцінки проєктів, їх екологічну, соціально-економічну життєздатність і технічну зрілість.  

Єврокомісія проведе тренінги для представників гірничодобувних і переробних компаній з метою ознайомлення з основними вимогами під час заповнення форми заяви для визначення проєктів стратегічними.

Організатори запланували два вебінари: 6 червня 2024 року з 15:00 до 17:30 за центральноєвропейським часом (CEST) та/або 2 липня 2024 року з 15:00 до 17:30 (CEST).

Приєднатися до тренінгів можна заповнивши форму за посиланням: https://cutt.ly/Vey2F84v 

Перейти до вмісту