З Днем Європи!

09 Травня 2024

Сьогодні Україна разом з Європейським Союзом відзначає День Європи. Ми як кандидат на членство в ЄС є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. 

Попри війну, Україна дедалі глибше інтегрується в європейський простір у всіх сферах. Ми адаптуємо своє законодавство до європейського, аби стати повноправним учасником європейського ринку, формуємо підґрунтя до набуття членства в Євросоюзі.

Нині знову український народ бореться за своє політичне і територіальне виживання. Всі зусилля спрямовані на припинення російської агресивної війни. Ми показуємо світові стійкість, мужність, національне єднання в боротьбі. Наші захисники та захисниці стримують і перемагають ворога. Завдяки згуртованості, стійкості, звитязі ми досягаємо результатів, наближаємо перемогу і, врешті-решт, здолаємо ворога!

Країни Європи підставили своє плече Україні в цій боротьбі, надаючи політичну, гуманітарну, фінансову та військову допомогу й застосовуючи санкції щодо агресора.

Ми вдячні Європі за підтримку! Це надає Україні сили та впевненості в боротьбі за мир і стабільність у регіоні та є доказом дружби й партнерства між народами.

Неодмінно Україна стане сильною, незалежною та економічно успішною європейською країною!

Перейти до вмісту