За 2 місяці до Держгеонадр надійшло 102 протоколи ДКЗ

03 Серпня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”12857″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]В Державній службі геології та надр України у липні 2018 року проведено 3 засідання Робочої групи з розгляду протоколів Державної комісії по запасах корисних копалин (далі – ДКЗ), на яких розглянуто та схвалено 47 протоколів ДКЗ, з них 1 – з грифом «для службового користування».

Станом на 03.08.2018 року в Держгеонадрах на розгляді знаходяться
110 протоколів ДКЗ, з них – 7 протоколів з грифом «для службового користування».

У період з червня по липень 2018 року до Держгеонадр надійшло 102 протоколи Державної комісії України по запасах корисних копалин.

Найближчим часом заплановано проведення чергового засідання Робочої групи Держгеонадр з розгляду протоколів Державної комісії України по запасах корисних копалин.

Довідково
Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ України) – проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення. Головними завданнями ДКЗ України є встановлення кондицій на мінеральну сировину для обчислення запасів корисних копалин у надрах та прийняття рішень щодо кількості, якості та ступеня вивченості запасів розвіданих родовищ корисних копалин і стану підготовленості їх до промислового освоєння.
Протокол ДКЗ України – висновки державної експертизи та оцінка запасів корисних копалин. Державна експертиза може завершуватися:
– апробацією запасів корисних копалин попередньо розвіданих родовищ, підготовлених до проведення розвідувальних робіт;
– затвердженням запасів корисних копалин розвіданих родовищ, призначених для проектування й будівництва нових, продовження терміну роботи діючих гірничодобувних і переробних підприємств.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту