За годину стартують аукціони на отримання 12 спецдозволів

16 Квітня 2020

Сьогодні пройдуть перші цьогорічні аукціони на геологічне вивчення та видобування покладів піску, вод, глини, молібденових руд

Аукціони на отримання ліцензій на геологічне вивчення та видобування по дванадцятьох ділянках із покладами піску, вод, глини та молібденових руд відбудуться сьогодні на порталі ProZorro.Продажі. Перший аукціон, по Могилів-Пдільській ділянці, стартує об 11 годині. Серед дванадцяти ділянок більша частина були номіновані самим надрокористувачами, — така практика є безпрецедентною в історії Держгеонадр.

«Ми дали можливість інвесторам самостійно обирати цікаві об’єкти та номінувати їх на електронні торги, і маємо одинадцять номінованих об’єктів, — наголосив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Це свідчить про те, що довіра бізнесу до регулятора відновлюється: інвестори хочуть працювати чесно, на умовах прозорого та взаємовигідного партнерства із державою».

Перелік усіх об‘єктів, аукціони по яких відбуватимуться сьогодні є на офіційному сайті Служби. Електронні торги пройдуть у режимі онлайн, за їх перебігом може спостерігати кожен охочий. 

Перейти до вмісту