За тиждень пройдуть аукціони по чотирьох ділянках

12 Травня 2020

Об‘єкти виставлені на повторний аукціон із 50% дисконтом від початкової вартості

20 травня відбудуться повторні аукціони по чотирьох ділянках — із покладами вод, глини та молібденових руд. Для проведення повторних торгів початкову вартість об‘єктів знизили удвічі, загалом вона становить 3 693 798 грн. Інформація по кожній з ділянок — свердловина #1202 у с.Сливине, ділянка Червона, Іволжанське родовище Борисівська ділянка , — знаходиться у відкритому доступі в Інвестиційному атласі надрокористувача. Змагання за отримання спецдозволу відбуватиметься у форматі відкритих електронних торгів на сайті ProZorro.Продажі, за перебігом яких може спостерігати кожен. 

«Надання спецдозволів на підставі чесних конкурентних змагань потенційних інвесторів — принципова позиція Держгеонадр, — наголосив голова Служби Роман Опімах. — Переконаний, що отримання спецдозволів за результатами публічних аукціонів нівелює вплив суб‘єктивного фактору, створює рівні умови для усіх учасників ринку та стимулює бізнес-спільноту долучатися до розробки українських надр».

Нагадаємо, за результатами перших восьми аукціонів, що пройшли 16 квітня, вартість проданих ліцензій сягнула 3 310 429 грн, у той час як їх початкова вартість була 557 170 грн. При цьому боротьба за три ділянки, — Могилів-Подільську (пісковики), Буданівську-3 (пісковики) та Турбівську-1 (пісок) була найбільш активною і показала зростання вартості лотів у 60, 121 та 44 рази відповідно. Аукціони по зазначених вище чотирьох об‘єктах не відбулися, оскільки на низ з‘явилося менше двох учасників. 

Наступний аукціон на отримання ліцензій по ділянках із покладами вуглеводнів, бурштину, вод, неметалічних корисних копалин відбудеться 26 травня.

Перейти до вмісту