За тиждень відбудеться п’ять вуглеводневих аукціонів

12 Жовтня 2021

Реєстрація для участі в електронних торгах відкрита до 20 години 19 жовтня 2021 року 

Державна служба геології та надр України 20 жовтня 2021 року проведе аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. На торги запропонували п’ять об’єктів для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років. Ділянки загальною площею майже 500 квадратних кілометрів знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Полтавській і Сумській областях.

Перелік запропонованих нафтогазових лотів:

Е-аукціони проходитимуть у державній онлайн-системі Прозорро.Продажі. Загальна стартова вартість лотів – близько 210 мільйонів гривень.

Держгеонадра створюють пропозиції для нарощення вітчизняного видобутку вуглеводнів. Це посприяє появі нових робочих місць, збільшенню відрахувань до бюджетів усіх рівнів, а також може забезпечити бажану енергонезалежність для нашої країни.

«Уряд поставив амбітне завдання: позбутися від енергозалежності до 2030 року, шляхом імпортозаміщення. За останні півтора роки Служба провела величезну роботу в напрямі нарощення власного видобутку – дала початок масштабним вуглеводневим проектам на площі 50 тисяч квадратних кілометрів як на шельфі, так і на суходолі. Також підготувала 50 нафтогазових об’єктів в Інвестиційний атлас для винесення на електронні торги», – коментує Роман Опімах.

Нагадаємо, Держгеонадра створили Інвестиційний атлас надрокористувача. Сервіс постійно оновлюють та актуалізують. Нині він містить понад 500 об’єктів для інвестування: ділянки надр з покладами металічних і неметалічних корисних копалин, підземних вод, напівдорогоцінного каміння, горючих корисних копалин.

Перейти до вмісту