Забезпечення прозорості у видобувних галузях України

01 Березня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Представники Держгеонадр взяли участь в зустрічі з представниками міжнародної спільноти EITI з 52 країн світу. Проведення Круглого столу при Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбувалось під головуванням Першого заступника Голови Комітету Олександра Домбровського.

На Круглому столі представники України, в тому числі й народні депутати розповідали іноземним гостям про реформи у вітчизняному газовидобутку, ділилися досвідом щодо розвитку сектору та впровадження децентралізації ренти, а також рекламували українські онлайн-аукціони та конкурси УРП (угода про розподіл продукції між державою та інвестором). В свою чергу представники з 52 країн світу, поділились досвідом як вони впроваджують стандарт EITI у своїх країнах.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small” width=”full”][vc_column][us_single_image image=”16356″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Довідка.

Ініціатива прозорості видобувних галузей (ЕІТІ або ІПВГ) — це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 51 країні світу. Компанія EITI зібралася у Києві на 42 засідання Правління ІПВГ. Представники з 52 країн світу, розповіли як впроваджують стандарт EITI у своїх країнах.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту