Запрошуємо в команду Держгеонадр!

21 Лютого 2022

Держгеонадра продовжує розбудовувати колектив та шукає амбітних професійних людей

Державна служба геології та надр України та підпорядковані державні геологічні підприємства запрошують у штат працювати геологів, економістів, юристів,  а також представників інших спеціальностей.

24 лютого Голова Держгеонадр Роман Опімах візьме участь у кар’єрному online-фестивалі Career Shoot від КНУ імені Тараса Шевченка, під час якого розповість про діяльність Служби та представить перелік вакантних посад і напрямів, за якими відкрите стажування. Доєднатися до дискусії можна за посиланням: https://bit.ly/3HZHhOX

25 березня представники Держгеолслужби візьмуть участь у ярмарку вакансій, який проводить Інститут геології КНУ ім. Тараса Шевченка.

31 березня Державна служба геології т надр України проведе День відкритих дверей для студентів і випускників вищих навчальних закладів.

Перелік затребуваних фахівців доступний за посиланням: https://bit.ly/3ADunmE

🟨 Геологи

Фахівці матимуть змогу працювати з інструментом «Електронний кабінет» – довгоочікуваним механізмом взаємодії з надрокористувачами. Цей крок є дійсно революційним для Служби. Розшукуються люди для роботи у відділах рудних і нерудних корисних копалин, а також гідрології та екології.

Робота над реалізацією державних пріоритетів розвитку вітчизняної мінерально-сировинної бази є стратегічним завданням. У цьому контексті ми маємо налагоджену роботу з Геологічною службою США, Асоціацією геологічних служб Європи, Єврокомісією. 

2021 року Україна та ЄС підписали Меморандум про стратегічне партнерство у секторі критичної сировини, що передбачає роботу щодо оцифрування даних, співпрацю з європейськими колегами з пошуку нових родовищ стратегічної сировини та навіть залучення Європейського космічного агентства. 

🟨 Юристи та економісти

Це робота як безпосередньо в юридичному департаменті, зокрема, в секторі модернізації вітчизняного законодавства та приведення його до кращих міжнародних практик, так і в новому напрямі, пов’язаному зі супроводженням угод про розподіл продукції. 

Нещодавно Уряд України підписав 11 угод про розподіл продукції у сфері нафти та газу з інвесторами. Це цінний досвід для будь-якого юриста-міжнародника, який буде необхідний у майбутньому як на державній службі, так і в приватному секторі. 

Випускники з економічною освітою можуть знайти для себе цікавий досвід у відділі зі супроводження угод про розподіл продукції, зокрема потрібні фахівці з профілем аудит. Цей напрям передбачає, серед іншого, цікаву роботу з міжнародними інвесторами, тому знання англійської мови буде додатковою перевагою.

🟨 Аналітики, IT-фахівці

Держгеонадра є активним інститутом, що впровадив багато цифрових продуктів у своїй роботі та завжди потребує фахівців, які вміють працювати з великими даними, цифровими інструментами. 

Шукаємо також спеціалістів, які зможуть відбудувати систему кібербезпеки та мають креативний підхід до подальшої діджиталізації та систематизації процесів у Держгеонадрах, а також її підпорядкованих установах, як, наприклад, ДНВП «Геоінформ України».

Сьогодні наша інституція є однією з лідерів щодо відкритості даних. Та ми маємо амбітну мету – стати прикладом для інших європейських країн у цьому процесі. Працівники будуть спілкуватися з міжнародними колегами щодо обміну даними, спільних проектів зі створення інтерактивних даних для Національного геологічного порталу.

Якщо ви бажаєте подати резюме для проходження стажування в Державній службі геології та надр України, рекомендуємо попередньо ознайомитися з:

  1. Оглядовими презентаційними матеріалами щодо основних векторів роботи Служби: https://bit.ly/3nMrMBJ
  2. Публічним річним звітом Держгеонадр за 2021 рік: https://bit.ly/3KvKWp9
  3. Відео-конференцією звітування Романа Опімаха про діяльність Служби за 2021 рік: https://youtu.be/WR7yVFCmTcY

Надсилайте резюме для проходження стажування раднику Голови Держгеонадр Тетяні Темнюк на адресу: [email protected]

Перейти до вмісту