Запустили онлайн data-room геологічної інформації

10 Грудня 2019

Уся геологічна інформація по трьох ділянках УРП відтепер доступна безкоштовно у режимі онлайн

У Державній службі геології та надр України запустили віртуальну data-room по трьох ділянках, виставлених на конкурс на умовах Угод про розподіл продукції — Охтирській, Грунівській та Ічнянській. Відучора надрокористувачі можуть отримати усю наявну геологічну інформацію та дані по об‘єктах безкоштовно у режимі онлайн.

«Надрокористувачеві більше не потрібно проходити складну процедуру, як це було раніше: писати заяву, отримувати дозвіл на доступ до звітів, оплачувати послугу тиражування матеріалів, — ми прибрали ці бар‘єри і відкрили геологічну інформацію усім охочим, такого у Службі раніше ніхто не робив», — коментує голова Держгеонадр Роман Опімах.

Графічний матеріал по Охтирській ділянці

«Станом на сьогодні онлайн доступні більше сімдесяти звітів по трьох ділянках: усі наявні матеріали по Ічнянській ділянці (57), десять звітів по Охтирській ділянці, та десять звітів по Грунівській. Решту звітів опублікують у віртуальній data-room найближчим часом», — запевнив Роман Опімах.

Графічний матеріал по Грунівській ділянці

Голова Служби наголосив, що онлайн доступ до геологічної інформації відтепер надаватиметься на постійній основі. «Обов‘язковим етапом підготовки лотів до аукціону та об‘єктів до конкурсу стане оприлюднення геологічної інформації по цих ділянках, — сказав він. — Ми спрощуємо процедуру отримання інформації з єдиною метою — залучити якомога більше інвесторів у видобувну галузь. Держгеонадра мусить стати сервісною установою, та сприяти економічному зростанню держави».

Нагадаємо, заявки на участь у конкурсі по трьох ділянках УРП прийматимуть до 4 лютого 2020 року.

Перейти до вмісту