Запустили єдиний центр обрахунку збору за надання спецдозволів

07 Квітня 2020

Ініціатива покликана оптимізувати процес визначення вартості збору за отримання спецдозволу та зменшити адміністративне навантаження на надрокористувача

Державна служба геології та надр України на базі ДНВП «Державний інформаційний геологічний фонд» створила єдиний центр обрахунку вартості спецдозволу, який об‘єднає функції, що раніше надавали три окремі установи — УкрДГРІ, Геолекспертиза та Геоінформ. Відтепер обрахунок розміру збору, запит на перелік геологічної інформації, що отримана за кошти державного бюджету та оцінка її вартості відбуватиметься на базі Геоінформу, у єдиному Центрі геолого-економічних досліджень та експертиз. 

«Надрокористувач зможе отримати усю необхідну інформацію у єдиному центрі протягом 14 днів. Раніше ця процедура тривала 60 днів, — наголосив голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. — Також, завдяки оптимізації процесу, інвестору більше не потрібно здійснювати три окремі платежі — за послугу визначення розміру збору, за перелік геологічної інформації та послугу визначення її вартості, тепер це буде єдиний платіж: вартість послуг обрахунку вже включатиме в себе підбір та пошук геологічної інформації». 

Ініціатива, переконані у Службі, стане важливим кроком на шляху до створення якісних сервісних послуг і усунення штучних бар‘єрів для інвестора. 

На офіційному сайті ДНВП «Геоінформ України» вже оприлюднили інформацію щодо роботи Центру та вартості послуг обрахунку збору.

Нагадаємо, у Держгеонадрах також опрацьовують нову Методику визначення початкової вартості спецдозволу. Надрокористувачів просять надсилати свої коментарі та пропозиції на електронну адресу: [email protected]

Перейти до вмісту