Завершились перші повторні аукціони з продажу спецдозволів

20 Травня 2020

Ліцензії на геологічне вивчення трьох ділянок продали за 2 511 812 грн.

Державна служба геології та надр звітує про завершення перших повторних торгів на придбання ліцензій на геологічне вивчення, у т. ч. ДПР. Потенційні інвестори змагалися за лоти із підземними водами, покладами молібденових руд, глин та суглинків. Початкова вартість ділянок, які виставили на повторні аукціони, була знижена удвічі, а за результатами торгів сягнула 2 511 812 грн. Спецдозвіл на ділянку надр у с. Сливине на Миколаївщині (підземні води) продали за 8 212 грн, вартість ліцензії ділянки «Червона» (молібденові руди) у ході торгів зросла до 2 500 000 грн, Борисівської ділянки (глина, суглинки) — до 3 600 грн. 

«Електронні торги проходили у режимі онлайн, кожен мав можливість відслідковувати конкурентну боротьбу за право отримати спеціальний дозвіл на користування надрами. Переконаний, що надання ліцензій на розробку та геологічне вивчення шляхом відкритих аукціонів — запорука прозорих та об’єктивних змагань між потенційними інвесторами, крок до відновлення довіри надрокористувачів до Служби», — каже голова Держгеонадр Роман Опімах.

Тим часом Іволжанське родовище, повторний аукціон по якому не відбувся через відсутність учасників, за пів місяця буде виставлене на перший «голландський аукціон» – торги за методом покрокового зниження початкової ціни.

Нагадаємо, наступні аукціони відбудуться 26 травня по десяти ділянках, серед яких з покладами бурштину, кварцового піску, граніту, глини, пісковиків, ніобієвих, танталових та цирконієвих руд. Заявки на участь у цих торгах приймають до 18:00, 25 травня.

Перейти до вмісту