«Західукргеологія» виконало основні геологічні завдання Держзамовлення за 2018 рік

14 Січня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Серед основних результатів — виконання геологічного довивчення масштабу 1:200 000 території аркуша «Стрий» на площі 100 км2. Ці роботи виконуються Геологозйомочною партією Львівської ГРЕ (нач. – Ващенко В.О.) відповідно до програми зі створення Державної геологічної карти України масштабу 1:200 000.

У 2018 році продовжувалися роботи з виявлення перспективних структур Передкарпаття, придатних для підземного вилуговування калійних солей, роботи зі складання сучасних геологічних карт масштабу 1:50 000 Закарпатського прогину, легенди для Державної гідрогеологічної карти, інші геологозйомочні та гідрогеологічні роботи. Продовжувалось ведення Державного водного кадастру та Державного обліку використання підземних вод, моніторингу поширення і розвитку інженерно-геологічних процесів та моніторингу підземних вод на території Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” thick=”2″][us_single_image image=”15720″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][us_separator type=”invisible” thick=”2″][vc_column_text]

Відповідно до державного замовлення завершені пошуково-розвідувальні роботи на Коломийській площі, виконана прогнозна оцінка перспектив нафтогазоносності, оцінка запасів вуглеводнів, аналіз результатів пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ, складання паспортів нафтових і газових свердловин, пробурених ДП «Західукргеологія». Опрацьовані матеріали по Мостівському, Тинівському, Лицівському, Верхньовільхівському, Старобогородчанському, Коломийському, Гуцулівському, Косівському та інших родовищах.

Результати геологорозвідувальних робіт ДП «Західукргеологія», виконаних в 2018 році, розглянуті та прийняті в НАК «Надра України» та Державній службі геології та надр України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту