Держгеонадра пропонують змінити обрахунок початкової ціни спецдозволу для продажу на аукціоні

07 Листопада 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14921″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]До кінця поточного року  Державна служба геології та надр України подасть до Мінприроди проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики визначення початкової ціни продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами».

Про це  6 листопада під час XVI міжнародного форуму “Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє” сказав т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.

“Ми до кінця року запропонуємо формулу обрахунку, яка буде більш простіша і більш прозоріша, яка не буде створювати вартість лоту досить високою і всі зможуть поборотися за ділянку. У нас немає на меті наповнити держбюджет тільки за рахунок високої вартості лоту. Наша мета збільшити геологічне вивчення та видобуток надр нашої держави ”, – розповів Кирилюк.

Також О. Кирилюк нагадав, що в  9 областях було визначено близько 30 ділянок з площею понад 7 тис. км, які можуть бути виставлені на електронні торги.

Дані про ділянки надіслані для узгодження до органів місцевого самоврядування. Наприклад, Полтавська обласна рада вже погодила 2 ділянки з тих, які ми будемо виставляти найближчим часом “, – додав очільник Служби.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту