Держгеонадра: нові можливості для молодих фахівців

21 Травня 2021

Голова Держгеонадр запрошує на стажування студентів Полтавської політехніки й Полтавського коледжу нафти і газу

Державна служба геології та надр України проводять цілеспрямовану роботу із закладами вищої освіти України для посилення кадрового потенціалу, популяризації геологічних спеціальностей, залучення молодих фахівців у геологічну галузь, а також для налагодження співпраці та встановлення міцних зв’язків між закладами підготовки кадрів і виробництвом.

20 травня Роман Опімах прочитав відкриту лекцію студентам і науково-педагогічним працівникам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавського фахового коледжу нафти і газу. Лекція відбулася в межах договору про співробітництво Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і Державної служби геології та надр України.

Голова Держгеонадр розповів про основні пріоритети роботи регулятора та запросив студентів проходити практику та залишатися працювати в Службі й на державних підприємствах, що належать до сфери її управління.

«Стажування в регуляторі – це унікальна можливість для молоді здобути досвід роботи в державній службі, осягнути потенціал українських надр та зрозуміти, як працює ринок видобувної галузі. Ініціативність, бажання постійно навчатися новому та працювати – квиток в успішне майбутнє», – переконаний Роман Опімах.

Лекцію слухали понад 100 студентів і працівників вищого навального закладу. Після виступу Романа Євгеновича зустріч продовжилась у форматі питання-відповідь. Представники університету відзначили, що поява нової генерації молодих, ініціативних та динамічних керівників дозволяє впроваджувати якісні, інноваційні зміни у державних установах. Можливість послухати практичну лекцію від справжнього професіонала – унікальний шанс для студентів Полтавської політехніки здобути практичні навички і знання та відкрити для себе перспективи працевлаштування на державній службі.

У 2021 році Держгеонадра звернулася листами до 10 профільних вищих навчальних закладів із пропозицією для їх студентів та випускників проходити виробничу практику в регіональних представництвах, підпорядкованих Службі геологічних підприємств.

Нагадаємо, Держгеонадра підписали договір про співробітництво з Полтавською політехнікою. Відповідно до угоди сторони співпрацюватимуть у сфері організації та проведення практики здобувачів вищої освіти, підготовки та перепідготовки кадрів, а також навчально-методичної, наукової та науково-технічної діяльності.

Перейти до вмісту