Карта спеціальних дозволів доступна онлайн

31 Травня 2021

Розпочалося наповнення Державного геологічного порталу

ДНВП «Геоінформ України» розпочав наповнення Державного геологічного порталу. Ресурс вже доступний за посиланням: https://nadra.gov.ua/. Наразі у вигляді інтерактивної карти викладені контури спеціальних дозволів на користування надрами по кожній з областей України. Подана статистика щодо тенденції видачі спеціальних дозволів по роках, співвідношення кількості спеціальних дозволів на різні види користування надрами, інформація про отримання дозволу – без проведення аукціону чи через нього.

Інтерактивна карта містить інформацію про об’єкти ліцензування: вид корисної копалини, реєстраційний номер, вид користування надрами, назва об’єкта обліку, дата видачі, термін дії дозволу та назва компанії-надрокористувача. На черзі – нанесення шару інформації про контури підрахунку запасів корисних копалин, в першу чергу, незаліцензованих родовищ.

Державний геологічний портал поступово наповнюватиметься та поряд з інтерактивною картою міститиме інформацію з державних баз даних заяв та спеціальних дозволів на користування надрами, реєстрів артезіанських та нафтогазових свердловин. Саме через цей ресурс відбуватиметься вхід до «Електронного кабінету надрокористувача».

«Розміщення всіх необхідних надрокористувачу баз даних та реєстрів на єдиному зручному ресурсі є нашою метою. Вся інформація створюється у вигляді геопросторових даних, що дає можливість зручного доступу до неї. Дані постійно оновлюється, актуалізуються на ГІС-сервері», – повідомив Роман Опімах.»

Нагадаємо, ДНВП «Геоінформ України» виклав у відкритий доступ 5810 протоколів Державної комісії по запасах корисних копалин. Оприлюднення протоколів відбувається у рамках політики відкритих дверей у сфері надрокористування, проголошеної Урядом.

Перейти до вмісту