Повідомлення для надрокористувачів

03 Серпня 2021

Держгеонадра інформують надрокористувачів про виявлення описок у графі «географічні координати» кутових точок зазначених ділянок надр у бланках наданих спеціальних дозволів

Державна служба геології та надр України звертає увагу надрокористувачів на виявлені описки й очевидні помилки у графі «географічні координати» в бланках діючих спеціальних дозволів (перелік додається).

ДНВП «Геоінформ України» під час побудови контурів спеціальних дозволів для внесення до бази геопросторових даних, з метою здійснення перевірок на перетин із заявами на отримання спеціальних дозволів та опублікування на Державному геологічному порталі, виявив помилки. Підприємство веде облік наданих дозволів і заяв в установленому Держгеонадрами порядку, що визначено в п. 25 Постанови Кабінету Міністрів України «Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».

Геоінформ України виправив у базі спеціальних дозволів географічні координати, в бланках яких наявні описки й очевидні помилки, а також описав їх.

Для внесення змін до дозволу надрокористувачу слід написати заяву та подати разом з необхідними документами до Державної служби геології та надр України, відповідно до п. 17, пп. 1 Постанови.

«Протягом 30 календарних днів з дати надходження заяви Служба надає заявникові дозвіл на новому бланку з урахуванням відповідних змін. Переоформлення спецдозволу здійснюється без зміни номера, дати реєстрації, строку його дії та умов користування надрами і є обов’язковою підставою для внесення змін до угоди про умови користування надрами, – пояснив Голова Держгеонадр Роман Опімах. – Інформація про надходження заяви про переоформлення дозволу та про результат розгляду заяви розміщується на офіційному веб-сайті Держгеонадр протягом трьох робочих днів з моменту переоформлення ліцензії».

Нагадаємо, Держгеонадра звертаються до надрокористувачів з проханням зазначати в каталозі географічних координат кутових точок ділянки надр, що подається разом із заявою на отримання спеціального дозволу, лише в одній системі – Pulkovo-42 або WGS-84.

Перейти до вмісту