Створена data-room вторинної геологічної інформації про об’єкти ОГХК

22 Червня 2021

Викладено у відкритий доступ 105 книг із текстами і графічними матеріалами

31 серпня 2021 року відбудеться приватизаційний аукціон стратегічного підприємства галузі, яке було передане до Фонду державного майна України. З метою пожвавлення зацікавленості потенційних інвесторів до Об’єднаної гірничо-хімічної компанії Уряд відкрив доступ до геологічної інформації всіх об’єктів, на які надано право користування надрами.

Держгеонадра ініціювали створення онлайн дата-рум вторинної геологічної інформації об’єктів ОГХК та розмістили її на державному геологічному порталі.

«Об’єднана гірничо-хімічна компанія знаходиться в переліку державних підприємств, які підлягають приватизації. Ми створили data-room вторинної геологічної інформації, де зібрані дані про об’єкти, які є у власності Об’єднаної гірничо-хімічної компанії. Це 7 звітів, що об’єднують 86 текстових книг і 19 книг з графічними матеріалами. Ознайомитися з інформацією може кожен бажаючий онлайн на безкоштовній основі», – повідомив Голова Держгеонадр Роман Опімах.

Уряд затвердив умови приватизації ОГХК, серед фінансових, зокрема, обов’язковою є інвестувати не менше 400 млн грн в модернізацію підприємства. За результатами комплексного аудиту та повної оцінки матеріально-технічного забезпечення компанії сформована стартова ціна для аукціону – 3,7 мільярди гривень.

ОГХК є одним з найбільших виробників титанової сировини – займає 4% світового ринку. Її продукцію експортують у понад 30 держав світу, серед яких країни ЄС, Африки, а також США, Китай, Туреччина й інші.

Нагадаємо, ДНВП «Геоінформ України» виклав у відкритий доступ 5810 протоколів Державної комісії по запасах корисних копалин. Протоколи містять текстовий опис та оглядову карту розташування об’єктів надрокористування.

Перейти до вмісту