УкрДГРІ оновив перелік послуг для надрокористувачів

15 Травня 2020

Доповнений список із зазначенням вартості робіт опублікували на сайті інституту

Український державний геологорозвідувальний інститут виклав у відкритий доступ повний перелік послуг, що надаються установою, із зазначенням їх офіційної вартості. Також у списку робіт, що виконує УкрДГРІ з‘явились нові послуги, зокрема проходження процедури оцінки впливу на довкілля, підготовка пакету документів та їх попереднє опрацювання згідно із Порядком надання спецдозволів, підготовка пропозицій щодо розширення меж діючих ліцензій.

«Вперше послуги із чітко зазначеною вартістю робіт опублікували на сайті підприємства, — таке рішення нового керівництва демонструє готовність працювати чесно і відкрито, — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. — Державний геологорозвідувальний інститут володіє  унікальним науковим потенціалом та має багаторічний досвід супроводу геологорозвідувальної діяльності, які можуть стати надійним плацдармом для побудови ефективних партнерських стосунків із надрокористувачами. Переконаний, що надалі  інститут надаватиме прозорі і якісні послуги бізнесу та зможе стати прибутковою ланкою Служби». 

Нагадаємо, новий керівник Українського державного інституту Андрій Локтєв пріоритетним напрямком своєї роботи назвав налагодження довгострокової співпраці із надрокористувачами та вихід із боргової «лавини», у якому опинилась наукова установа після діяльності попереднього керівництва. Також, за його словами, УкрДГРІ тісно співпрацюватиме із Держгеонадрами у частині збільшення рівня прозорості та реалізації політики відкритих дверей у сфері надрокористування — спрощення доступу до первинної геологічної інформації усіх зацікавлених сторін. 

Перейти до вмісту