Служба та підпорядковані геологічні підприємства запрошують у штат працювати геологів, економістів, юристів, представників інших спеціальностей
Державна служба геології та надр України продовжує розбудовувати колектив і шукає амбітних професійних людей. 24 березня фахівці Служби і ДНВП «Геоінформ України» взяли участь у ярмарку вакансій, який проводив Інститут геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час заходу вони ознайомили студентів і випускників геологічних спеціальностей із основними напрямами діяльності центрального органу виконавчої влади, представили вакантні посади й напрями, за якими відкрите стажування і запросили молодь проходити практику та залишатися працювати в Службі й на державних підприємствах, що належать до сфери її управління.
«Стажування в Держгеонадрах – це унікальна можливість для молоді ознайомитися з особливостями роботи в державній службі, осягнути потенціал українських надр і зрозуміти, як працює галузь надрокористування. Ініціативність, бажання постійно навчатися новому та працювати – квиток в успішне майбутнє, – переконаний Голова Держгеонадр Роман Опімах. – Сьогодні ми потребуємо фахівців, що володіють знаннями про геологію, мають навички роботи з базами даних і ГІС-технологіями. Сучасний геолог повинен вміти опрацьовувати значний обсяг інформації, використовуючи актуальні програмні продукти, а знання англійської мови дадуть додаткові переваги у вивченні досвіду інших країн».
Держгеонадра зацікавлені у тому, аби студенти вже на етапі навчання долучалися до роботи, проходили практику або стажування на геологічних підприємствах чи в Службі, адже потреба в оновленні кадрового потенціалу галузі на сьогоднішній день стоїть гостро. Стажування вже пройшли 15 осіб, двоє з них за результатами конкурсу були прийняті на роботу, ще двоє доєдналися до колективів підпорядкованих держгеологічних підприємств. Це освічені активні спеціалісти, які не бояться роботи і володіють прогресивними знаннями
Для проходження стажування в Держгеолслужбі чи на підприємствах, що належать до сфери її управління, надсилайте резюме завідувачу сектору по роботі з персоналом та державними підприємствами Ткаченку Костянтину Кузьмичу: [email protected].
Перелік затребуваних фахівців доступний за посиланням: https://www.geo.gov.ua/vakansiyi
Нагадаємо, з метою об’єднання інтелектуального, творчого й організаційного потенціалу Державна служба геології та надр України й Інститут геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписали Меморандум про співпрацю.
Довідково:
🟨 Геологи
Матимуть змогу працювати з інструментом «Електронний кабінет надрокористувача» –довгоочікуваним механізмом взаємодії органу виконавчої влади із суб’єктами господарювання. Цей крок є дійсно революційним для Служби. Потрібні люди для роботи у відділ рудних і нерудних корисних копалин, а також гідрології та екології.
Робота над реалізацією державних пріоритетів розвитку вітчизняної мінерально-сировинної бази є стратегічним завданням. У цьому контексті ми маємо налагоджену роботу з Геологічною службою США, Асоціацією геологічних служб Європи, Єврокомісією.
У липні 2021 року Україна та Європейський Союз уклали Меморандум про стратегічне партнерство щодо сировинних ресурсів, що передбачає роботу над оцифруванням даних, співпрацю з європейськими колегами з пошуку нових родовищ стратегічної сировини та навіть залучення Європейського космічного агентства.
🟨 Юристи та економісти
Це робота як безпосередньо в юридичному департаменті, зокрема, в секторі модернізації вітчизняного законодавства та приведення його до кращих міжнародних практик, так і в новому напрямі, пов’язаному зі супроводженням угод про розподіл продукції.
Уряд України підписав 12 угод про розподіл продукції у сфері нафти та газу з інвесторами. Це цінний досвід для будь-якого юриста-міжнародника, який буде необхідний у майбутньому як на державній службі, так і в приватному секторі.
Випускники з економічною освітою можуть знайти для себе цікавий досвід у відділі зі супроводження угод про розподіл продукції, зокрема потрібні фахівці з профілем аудит. Цей напрям передбачає, серед іншого, цікаву роботу з міжнародними інвесторами, тому знання англійської мови буде додатковою перевагою.
🟨 Аналітики, IT-фахівці
Держгеонадра є активним інститутом, що впровадив багато цифрових продуктів у своїй роботі та завжди потребує фахівців, які вміють працювати з великими даними, цифровими інструментами.
Шукаємо також спеціалістів, які зможуть відбудувати систему кібербезпеки та мають креативний підхід до подальшої діджиталізації та систематизації процесів у Держгеонадрах, а також її підпорядкованих установах, як, наприклад, ДНВП «Геоінформ України».
Сьогодні наша інституція є однією з лідерів щодо відкритості даних. Та ми маємо амбітну мету – стати прикладом для інших європейських країн у цьому процесі. Працівники будуть спілкуватися з міжнародними колегами щодо обміну даними і задіяні у спільних проектах зі створення інтерактивних даних для Національного геологічного порталу.