Порядок та форми для запиту публічної інформації

  • Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
  • Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
  • Письмовий запит подається в довільній формі.
Запит на інформацію має містити:
  1. Ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
  2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Для оформлення інформаційного запиту

(044) 536-13-18
[email protected]
Письмово: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16 (на конверті вказувати “Публічна інформація”)

Форми для оформлення запиту у письмовому вигляді

Необхідні форми та бланки для оформлення інформаційного запиту можна отримати та заповнити в Державній службі геології та надр України: м.Київ, вул. Антона Цедіка, 16, 3 поверх, кімната 325.

Перейти до вмісту