Держгеонадра виставить на аукціон понад 160 ділянок надр

07 Червня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”12046″ size=”medium” align=”center”][us_single_image image=”12047″ size=”medium” align=”center”][us_single_image image=”12048″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

На черговому засіданні науково-технічної ради Державної служби геології та надр України було рекомендовано відомству виставити найближчим часом на аукціон спецдозволи по рудних та нерудних корисних копалинах.

“На сьогодні наші науковці рекомендують виставити на торги 8 перспективних майданчиків з рудними й нерудними корисними копалинами, затвердження запасів яких здійснювалось ще в радянські часи. На офіційному сайті Служби всі бажаючі зможуть ознайомитись з наявним ресурсом ще по 169 заявленим площам. Перелік родовищ буде висвітлено по 20 областях. Запаси надр сягають сотні тисяч тон на ділянках загальною площею майже 35 тисяч гектарів. Тобто, маючи таку інформацію, інвестор реально зможе оцінити всі ризики та свої можливості перед подачею заявки для участі в аукціоні», – повідомив керівник Служби Олег Кирилюк під час засідання НТР.

До складу НТР входять працівники структурних підрозділів апарату Держгеонадр, підприємств, установ та організацій, які належать до сфери її управління, а також вчені Національної академії наук України, співробітники інших наукових і освітніх закладів, науково-технічних товариств та громадських організацій.

Довідково.
Науково-технічна рада Державної служби геології та надр України (далі – НТР) є постійним дорадчим органом, який утворено в Держгеонадрах України для розгляду наукових рекомендацій і проведення фахових консультацій з питань геологічного вивчення і з метою забезпечення наукового підходу до раціонального використання надр, інноваційної та інвестиційної політики, відтворення мінерально-сировинної бази.

Перелік ділянок надр рудних та нерудних корисних копалин, спеціальні дозволи на користування яких планується виставити на черговий аукціон 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту