Інвестиційні можливості Чернігівщини в галузі надрокористування

11 Серпня 2021

Голова Держгеонадр підписав меморандум про співробітництво з Головою Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівською обласною радою

11 серпня 2021 року відбувся робочий візит Голови Державної служби геології та надр України до Чернігівської області. Під час поїздки Роман Опімах зустрівся з Головою Чернігівської ОДА В’ячеславом Чаусом, Головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко, керівниками об’єднаних територіальних громад та надрокористувачами. Метою зустрічі є налагодження співробітництва між Державною службою геології та надр України і Чернігівською обласною державною адміністрацією для активізації бізнес-активності у сфері надрокористування регіону.

«Мета візиту – поінформувати громади краю про інвестиційні можливості в галузі надрокористування та розповісти про потенціал надр для розвитку громад. Ми послідовно працюємо над залученням інвестицій у регіони, робимо все можливе для спрощення дозвільних процедур, розкриваємо геологічну інформацію. Створили Державний геологічний портал, де розмістили інтерактивну карту стратегічних корисних копалин, інтерактивні карти з позначеннями контурів площ спеціальних дозволів, контурів і точок центрів родовищ корисних копалин, точок розміщення нафтогазових свердловин, відомості Державного балансу корисних копалин тощо. Сервіс постійно наповнюють новими даними», – повідомив Роман Опімах.

Голова Держгеонадр представив мінерально-сировинний потенціал області та проінформував спільноту про ініціативу створення Геолого-інвестиційного паспорта ОТГ для того, аби інвестори мали можливість отримати всі необхідні дані про родовища на території кожної громади.

«Геолого-інвестиційний паспорт об’єднаних територіальних громад – це інструмент залучення інвестицій, – пояснив керівник Служби. – В довіднику представлений опис родовищ, запасів і карти корисних копалин, небезпечні екзогенні геологічні процеси, перелік спецдозволів і контурів ліцензійних ділянок, наявні звіти геологорозвідувальних робіт, а також аналіз матеріалів Держгеолкарти-200 для пошуку об’єктів, перспективних для інвестування».

Нагадаємо, Голова Держгеонадр Роман Опімах здійснив робочі візити до Черкаської, Полтавської та Львівської областей з метою розкриття мінерально-сировинного потенціалу громад.

Перейти до вмісту